Pobierz najnowszy katalog tekstylny 2017 (PDF)

Można go wygodnie przeglądać online na monitorze lub pobrać w formacie PDFKONTRAKTACJE - Zapraszamy na TARGI


MODA FOOTWEAR

Birmingham, Wlk. Brytania

6-8 sierpień 2017


KABO

Brno, Czechy

19-21 sierpień 2017


GALLERY SHOES

Dusseldorf, Niemcy

27-29 sierpień 2017O marce MUFLON


Złotoryjskie Zakłady Obuwia MUFLON Sp. z o.o. są kontynuatorem tradycji obuwniczych w Złotoryi. W 1946 roku w Złotoryi powstały Złotoryjskie Zakłady Obuwia, których historia zapisała się złotymi zgłoskami w ramach polskiego powojennego przemysłu obuwniczego.

Zdrowe kalosze dla naszych dzieci

z jonami srebra Ag+

Wiosenna aura bywa kapryśna i nierzadko raczy nas deszczem. W garderobie naszych dzieci nie może więc zabraknąć kaloszy. Dzięki nim można śmiało wędrować do przedszkola i szkoły oraz brykać podczas rodzinnych spacerów...


Czytaj dalej...

Aktualności

 • Katalog jesień-zima 2017-18
  Umów się na prezentację modeli z naszymi przedstawicielami handlowymi.

 • Katalog obuwie letnie 2017
  Umów się na prezentację modeli z naszymi przedstawicielami handlowymi.

 • Katalog obuwie tekstylne 2017
  Umów się na prezentację modeli z naszymi przedstawicielami handlowymi.

 • Kolekcja wiosenna 2017
  Katalog z kolekcją wiosenną na rok 2017 już wydany. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi celem zaprezentowania najnowszej kolekcji.

 • Kolekcja jesień-zima 2016-17
  Jesienno-zimowa kolekcja marki RENBUT na sezon 2016-17 to mieszanka wielu trendów - elegancji, klasyki,mody ulicy ze sportowym włoskim stylem polaczonym z wysoką jakością wykonania. Znajdziemy w nim najmodniejsze fasony na nadchodzący sezon. Są wśród nich obuwie inspirowane jezdziectwem - sztyblety, eleganckie botki, kozaki inspirowane oficerkami,kozaki w stylu lekko rockowym z delikatnymi połyskującymi ćwiekami, obuwie z nieprzemakalną membraną RENTEX, modne i komfortowe trzewiki,uniwersalne miejskie trampki, wygodne sportowe półbuty i wiele innych modeli z dużą ilością różnych wersji kolorystycznych wykonanych wyłącznie z najwyższej jakości skór naturalnych o wysokich walorach zdrowotnych a tym samym bezpieczne dla dzieci.Niezależnie od stylu, które dziecko preferuje, dzięki butom RENBUT zawsze będzie czuł się swobodnie bez względu na okazję.

  Umów się na prezentację modeli z naszymi przedstawicielami handlowymi.
 • Firma REN BUT wyróżniona prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu 2015 !
  Z dużą przyjemnością informujemy, iż firma REN BUT Sp. z o.o. została wyróżniona nagrodą Gazela Biznesu 2015, przyznawaną przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Nagroda przyznawana jest małym i średnim firmom, które charakteryzują się wyjątkowo dynamicznym rozwojem. Ranking polskich przedsiębiorstw, przygotowywany jest przez prestiżową wywiadownię Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych fnansowych zgłoszonych firm. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat. Mamy nadzieję, że wyróżnienie, które otrzymaliśmy, utrwali wizerunek firmy REN BUT jako rzetelnego i gwarantującego najwyższą jakość produkowanego obuwia dziecięcego i młodzieżowego.
  Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z katalogiem Gazel Biznesu 2015,gdzie widnieje wzmianka o naszej firmie.
  Dziękujemy za przyznaną nagrodę !
 • Kolekcja lato 2016
  Nowa kolekcja lata na rok 2016 już w ofercie. Umów się na prezentację modeli z naszymi przedstawicielami handlowymi.
 • Katalog z obuwiem tekstylnym na rok 2016
  Nowy katalog z obuwiem tekstylnym na rok 2016 już w zasięgu ręki. Umów się na prezentację modeli z naszymi przedstawicielami handlowymi.
 • Znak Jakości KidZone 2015
  Firma RENBUT Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie Znak Jakości KidZone, który jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu uhonorowanie podmiotów, które poprzez stałe doskonalenie osiągają wysoką jakość i poziom bezpieczeństwa oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

  Poprzez przyznawane wyróżnienie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców poszukujących najkorzystniejszej oferty dla swoich dzieci. Dziękujemy !
 • Nowy katalog wiosna 2016
  Startujemy już w sierpniu !. Wydajemy katalog wiosna 2016, który zawiera nowe jak i sprawdzone modele zgodne z najnowszymi trendami w modzie na sezon wiosenny 2016. Pytaj o prezentację modeli naszych przedstawicieli handlowych.
 • Złoty Medal 2015-Wybór Konsumenta !
  W dniu 11 marca podczas Gali Nagród, która odbyła się w Poznaniu firma Muflon Sp. z o.o. otrzymała Złoty Medal — Wybór Konsumentów 2015 za nowatorską kolekcję kaloszy i śniegowców dziecięco-młodzieżowych z zastosowaniem nanotechnologii z jonami srebra Ag+. Dzięki wprowadzeniu nanocząsteczek srebra w strukturę materiału stosowanego do produkcji kaloszy i śniegowca uzyskały dodatkowo właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i antyalergiczne.Rozwiązanie to zostało zgłoszone do Urzędu Patentowego RP. Tak więc nasz produkt znalazł się w gronie najlepszych i najbardziej innowacyjnych w oczach odbiorców. Serdecznie dziękujemy !
  O przyznaniu Złotego Medalu orzekają Sądy Konkursowe złożone z wybitnych specjalistów poszczególnych branż. Następnie, spośród wszystkich laureatów, konsumenci wybierają te produkty, których ich zdaniem zasługują na dodatkowy laur – Złoty Medal - Wybór Konsumentów.

  Więcej zobacz >>> tutaj
 • Katalog tekstylny 2015 wydany
  Katalog tekstylny na rok 2015 został wydany i jest już dostępny. Nowe modele, nowe kolory, nowe hafty i termodruki. Do tego kalosze dziecięce i młodzieżowe z jonami srebra Ag+. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi celem zaprezentowania najnowszej kolekcji i złożenia zamówienia.
 • Katalog w PDF-ie - śniegowce dla dzieci
  Śniegowce dziecięce na mróz i śnieg to nasza najnowsza oferta. Nie są to typowe śniegowce jak każde inne, które można znaleźć w sklepach. To co oferujemy jest na skalę światową. Projektując kolekcję śniegowców zwrócilismy szczególną uwagę na walory zdrowotne jakie mają one posiadać. Aby uzyskać takie właściwości wykorzystaliśmy do tego celu nanotechnologię SILPRO, która należy do najnowocześniejszych na świecie. Dzięki wprowadzeniu nanocząsteczek srebra w strukturę materiału stosowanego do produkcji śniegowca uzyskały dodatkowo właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i antyalergiczne. Dowodem na wysoką jakość i innowacyjność tego produktu jest uzyskanie Złotego Medalu na tegorocznych Międzynarodowych Targach Poznańskich od specjalistów z branży obuwniczej oraz Złotego Medalu od Konsumentów za "najlepszy produkt". Jeśli chcesz wiedzieć więcej to skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi celem zaprezentowania najnowszej kolekcji i złożenia zamówienia.

  Katalog PDF ściągnij -> TUTAJ
 • Wizyta Ewy Farnej w RENBUCIE
  W dniu 1 sierpnia 2014 roku Naszą firmę po raz kolejny odwiedziła znana piosenkarka Ewa Farna. Powodem wizyty był III Zlot Fanów Ewy Farnej odbywający się w Złotoryi a RENBUT jest jednym z głównych sponsorów tej imprezy. Artystka po krótkiej rozmowie z Zarządem firmy mogła jeszcze raz z bliska przyjrzeć się procesom produkcyjnym we wszystkich halach zakładu a w między czasie zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia z naszymi pracownikami a także znalazła czas na rozdawanie autografów. Piosenkarka miała też możliwość zobaczyć po raz pierwszy cały etap produkcji kaloszy na najnowocześniejszej włoskiej maszynie z zastosowaniem nanotechnologii SILPRO z jonami srebra. Dla Ewy mieliśmy kolejną niespodziankę a były to kolorowe kalosze, które były zrobione specjalnie dla Niej. Kalosze zawierały nadruk z motywem nawiązującym do jej najnowszej płyty (W)INNA oraz z logo zlotu. Tak się bardzo spodobały, że obdarowaliśmy kaloszami również towarzyszącej jej ekipie. Na Zlocie fani bawili się jak zwykle fantastycznie. Czekamy na kolejną wizytę i na dalszą owocną współpracę.
 • KATALOG wiosna 2015 wydany
  Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi celem zaprezentowania najnowszej kolekcji i złożenia zamówienia.
 • RENBUT w V Biegu Wygasłych Wulkanów
  Już po raz piąty nasi pracownicy wzięli udział w słynnym Biegu Wygasłych Wulkanów, który odbył się w Złotoryi. Tym razem wystartowali w 6 osobowej grupie pod nazwą TEAM PRINCESS. Cała 13-kilometrowa trasa z przeszkodami była bardzo wymagająca. Można powiedzieć trudniejsza od poprzednich sezonów. Było ciężko ale cała nasza drużyna świetnie dała sobie radę i wszyscy szczęśliwie dotarli do mety. Firma RENBUT była jednym z głównych sponsorów tej imprezy

  Więcej fotek do oglądniecia pod linkiem www.renbut.pl/bieg
 • Katalog jesień-zima 2014/15 wydany
  Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi celem zaprezentowania najnowszej kolekcji i złożenia zamówienia.
 • Dwa katalogi wydane...
  Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi celem zaprezentowania najnowszej kolekcji i złożenia zamówienia.
 • REN BUT sponsorem programu ZAWODOWI RODZICE w TVS
  Jesteśmy strategicznym sponsorem najnowszej produkcji TVS programu Zawodowi Rodzice, który emitowany będzie w każdą sobotę o godzinie 10.10 (powtórki w piątki o godz. 14.35) a startuje od 11 maja. W ramach tej produkcji wykorzystane zostaną Nasze buciki w postaci nagród i dla dzieci prowadzących ten program.
  Zawodowi Rodzice - to program poradnikowy dla rodziców w każdym wieku - bez względu na doświadczenie i staż. Widzowie będą mogli usłyszeć od ekspertów praktyczne porady jak pogodzić karierę i pracę zawodową z rodzicielstwem i wychowaniem dzieci a Parom, które planują rodzicielstwo zwrócą uwagę co ich czeka, jakich błędów nie powinni popełniać oraz przede wszystkim jak wychować zdrowe i szczęśliwe dziecko, pozostając szczęśliwymi i spełnionymi rodzicami. Program ten to także szansa na sprawienie prezentu naszym pociechom. W każdym odcinku będzie można zdobyć cenne nagrody. Do wygrania będą stylowe i modne obuwie dla Twojego dziecka firmy REN BUT.
 • REN BUT sponsorem programu ZAWODOWI RODZICE w TVS
  W lutym 2013 roku firma REN BUT Sp. z o.o. została laureatem nagrody "Złoty Obcas" przyznawanej przez czytelników miesięcznika ?Świat Butów? w kategorii "Producent Obuwia" podczas odbywających się w Poznaniu Targów Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych. Czytelnicy ?Świata Butów? wybierają firmy, które ich zdaniem zasługują na miano najlepszej. Założeniem konkursu jest wyłonienie najlepszych firm z branży skórzanej. Bardzo cieszymy się z tej nagrody. To właśnie dzięki Państwu udało nam się zdobyć to prestiżowe wyróżnienie. Mamy nadzieję, że ciągle podnoszona jakość naszych wyrobów będzie wpływała pozytywnie na rozwój naszych stosunków handlowych.
  Również poraz kolejny do firmy REN BUT Sp. z o.o. trafił Złoty Medal Mędzynarodowych Targów Pozńańskich. Tym razem prestiżową nagrodą wyróżniono model: obuwie wczesnodziecięce 13-112 w rozmiarach od 19 do 27.