O FIRMIE

REN BUT Sp. z o.o.

Producent obuwia dziecięcego

REN BUT Sp. z o. o. jest jednym z czołowych polskich producentów obuwia dziecięcego i młodzieżowego. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy pozwoliło na zbudowanie Marki, którą cechuje wysoka jakość, nowoczesne rozwiązania technologiczne, ze szczególnym uwzględnieniem walorów zdrowotnych i użytkowych swoich produktów. Grupa REN BUT Sp. z o.o., w skład której wchodzą także Muflon, Murena i Postęp to ponad 200 osobowa załoga wysokiej klasy specjalistów i osób z wieloletnią praktyką w branży.


Firma stawia na rozwój poprzez zastosowanie nowoczesnych maszyn, innowacyjnych rozwiązań w procesie produkcyjnym oraz wprowadzanie nowości produktowych. Przy tworzeniu poszczególnych kolekcji współpracujemy z najlepszymi projektantami dla których inspiracją są polskie i światowe pokazy mody dziecięcej, co pozwala nam zaoferować Państwu na bieżąco najnowsze modele na każdą porę roku. Jednym z celów Spółki jest pozyskanie kapitału z Giełdy na dalszy rozwój, co z pewnością podniesie jej wiarygodność i prestiż.


Naszym celem jest rozszerzenie dystrybucji naszych wyrobów na rynku całej Europy, a mottem przewodnim JAKOŚĆ, RZETELNOŚĆ i PROFESJONALIZM

Zapraszamy do współpracy a także do zapoznania się z naszą ofertą