Nasze osiągniecia

 Zdrowa Stopa / Medale / Wyróżnienia

O jakości naszej oferty zapewniają zdobyte przez nas nagrody i certyfikaty takie jak: 14 złotych medali Międzynarodowych Targów Poznańskich, nagroda JAKOŚĆ ROKU 2011, Złoty Obcas 2013 w kategorii producent obuwia, Certyfikat KIDZONE 2015, dwa złote medale z roku 2015 w tym jeden od Konsumentów, za innowacyjną kolekcję kaloszy i śniegowców z jonami srebra Ag++, wyróżnienieza Produkt Roku w plebiscycie SUPERMAMA AWARDS 2017 oraz Certyfikaty Zdrowa Stopa, które są wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowyrozwój stóp dziecka.

Kolekcje LearnWalk, Classic, POSTĘP, POSTĘP-MIRO jako pierwsze zostały poddane pozytywnej ocenie zgodności wyrobów medycznych klasy I.

Zdrowa Stopa

Znak ZDROWA STOPA jest wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy dziecka.


  Zobacz więcej

Medale

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości.


  Zobacz więcej

Wyróżnienia

Pozostałe cenne wyróżnienia np. targowe, konkursowe, patentowe, podziękowania, dyplomy itd


  Zobacz więcej

J esteśmy również wielokrotnym laureatem Gazel Biznesu w latach 2015 i 2018 oraz posiadaczami dwóch prestiżowych nagród gospodarczych AURELIUS 2017 i 2018 w kategorii Lokomotywa gospodarcza i Ambasador Złotoryi. Regularnie uczestniczymy w międzynarodowych targach obuwniczych m. in. w Mediolanie, Dusseldorfie, Brnie itd. Firma REN BUT – jako wystawca – bierze udział w różnych imprezach targowych takich jak: Targi Poznańskie, Kid’s Time w Kielcach, Dni Obuwia w Krakowie, Styl Kabo w Czechach itd.